Історія бренду

Компанія TROMMELBERG була заснована в 2003 році в Німеччині, як інжинірингова компанія, спрямована на розробку і виробництво обладнання для автосервісів широкого спектру обслуговування.

Сьогодні ім'я TROMMELBERG носить одна з вулиць маленького німецького містечка Husum (Хузум).

А адже ще пару століть назад вулиця TROMMELBERG представляла собою маленький пагорб на околиці, всього на кілька метрів височів над іншою частиною міста

У перекладі TROMMELBERG означає «барабанна гора». У ті далекі середні століття зі злочинцями, грабіжниками і злодіями особливо не церемонилися, жорстоко караючи за скоєне. Наприклад, злодіям відрубували палець, грабіжникам - відтиналася рука, брехунам - розщеплює мову. Раз на місяць або квартал всіх злочинців збирали і вели на пагорб TROMMELBERG, де карали публічно, щоб іншим неповадно було.

На пагорб звідусіль збиралися сотні і тисячі людей, спраглих подивитися на те, що відбувається дійство, тут же стояли фермери, м'ясники, булочники, які продавали свій товар. Все це було схоже на якесь вуличне шоу. Мер міста називав ім'я злочинця, що він зробив, яке покарання йому належить. Негайно кат приводив вирок у виконання.

Оскільки покарання, природно, супроводжувалося криками караних, щоб не руйнувати розслаблену атмосферу натовпу, було вирішено одночасно привести солдатів, які били в барабани. В барабани били дуже голосно, щоб людям не було чути крики. Ось з того самого часу пагорб прозвали «Барабанної горою».

Незважаючи на досить страшну «таємницю імені» наші німецькі партнери не побоялися і назвали так одну з найбільших компаній-виробників гаражного обладнання та витратних матеріалів.

История компании TROMMELBERG
История компании TROMMELBERG
История компании TROMMELBERG