Про компанію

Компанія TROMMELBERG спеціалізується на виробництві гаражного обладнання. Незважаючи на відносно невеликий термін існування на світовому ринку, компанія встигла завоювати широке визнання в цьому секторі економіки.

Успіху компанії багато в чому супроводжують деякі правила, втілювати в життя:

• бути фахівцями в своїй галузі

• об'єднувати навколо себе професіоналів

•  йти в ногу з часом

• швидко реагувати на зміни ринку

• постійно і ретельно контролювати всі етапи виробництва

Для того щоб залишатися впізнаваним брендом, компанія TROMMELBERG постійно інвестує в науково-дослідні розробки до 10% свого річного доходу.

Основним напрямком діяльності компанії TROMMELBERG є конструювання, виробництво і просування на ринок гаражного обладнання. Перш за все, в асортименті компанії необхідно виділити сучасне шиномонтажне і балансувальне обладнання.

Шиномонтажне обладнання представлено автоматичними і напівавтоматичними шиномонтажні станки для легкового транспорту та аксесуарами для шиномонтажу.

Обладнання балансування, в свою чергу, представлено високоточними балансувальними верстатами для легкового транспорту та мотоциклів.

З іншого гаражного обладнання, виробленого TROMMELBERG, слід зазначити установки для маслозамени і системи видалення вихлопних газів.

Вся перерахована продукція має міжнародні сертифікати і за своїм технічним рівнем відповідає кращим світовим зразкам обладнання аналогічного призначення.

Trommelberg
Trommelberg
Trommelberg